top of page
scarecrow.tif

Six Sided Summoner

Experience the adventure in the unique world of a new engine building RPG game

Gameplay highlights

Chcarcter build

Buduj swoją postać przez całą rozgrywkę a nawet na przestrzeni kilku scenariuszy kampanii. Każdy build będzie się cechował odmienną taktyką gry. Do dyspozycji masz: - punkty atrybutów wykorzystywane w walce i quwestach, - perki zwiększające możliwości wykonywanych przez postać akcji, - receptury, nadające nowe umiejętności - nowe mechaniki gry, - przedmioty poprawiające wykorzystanie terenu

Scarecrow render5.png

Adventure

w trakcie przemierzania tej niezwykłej krainy Twój bohater napotka wiele interesujących questów, każdy z nich jest unikalny, a większość będzie wprowadzała nowe mechaniki. Każdy quest cechuje się kilkoma możliwościami rozwiązań. Każde rozwiązanie przynosi unikalny efekt, a niektóre z nich po zakończeniu bedą miały wpływ na dalszą rozgrywkę. Dzięki temu questy będą trzymały w napięciu nawet gdy je poznasz, co jest dużym problemem innych gier tego typu.

shodge-20180823-4.jpg

Night is coming

kiedy nadchodzi noc, cała kraina zamiera. Pojawiają się cienie, które nigdy nie zwiastują niczego dobrego, a ich siła terroru wzrasta z każdym kolejnym nadejściem nocy.

shodge-20180823-8.jpg
bottom of page